Evlerde ve birçok farklı alanlarda kullanılan koltuklar ve oturma grupları takım veya tekli halde bulunur. Evlerde kullanılan yapısı ile birlikte oturma grupları şeklinde salonlarda ve oturma odalarında oturmak için kullanılan gruplardır. Farklı kumaş yapısı ve dokusu ile kişi tercihine göre kullanılır. Yılda birden fazla kez temizlenen koltukların, koltuk kumaşlarının yapısına göre temiz olabilmeme ihtimali vardır. Bu yüzden elde silme işlemleri bazen işe yaramayabilir.

Özel ekipman ve temizlik ürünleri ile gerçekleştirilen koltuk yıkama hizmetini, Antalya Koltuk Yıkama Günser, adı altında firmamız hizmet vermektedir. Derinlemesine temizliği için kullanılan bu yöntem koltukların uzun süreli temizliğini sağlar.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama hizmeti gerekli özel ekip ve ekipmanlarla birlikte temizlik ürünleri ile gerçekleştirilen bir temizlik işlemidir. Koltukların gerekli ve derinlemesine temizliği amacıyla kullanılan koltuk yıkama işlemlerisayesinde koltukların uzun süreli temizliği sağlanır. Koltuklarınızın kumaşında herhangi bir zarar gelmemesi için özel ekipmanlarla yapılan bu hizmet koltukların temizliği için hızlı ve temiz bir işlemdir. Koltuklarınızın önce temizlik ürünleri ile köpürtülerek giderilmesi için 5 dakika gibi bir süre zarfı kadar beklenir.

Daha sonra koltuk yıkama makinası koltuklarınız üzerindeki köpükleri birden fazla temiz su ile durulayarak bu işlemi yapar. Pis su durulana kadar bu işlem tekrarlanır. Daha sonrasında koltukların kuruması için belirli bir süre zarfında ihtiyaç vardır. Kuruma sırasında koltukların üstüne oturulmaması gerekir. Antalya koltuk yıkama firmamız bu konuda gerekli ekip ve ekipmanlarla bu hizmeti vermektedir.

Koltuk Yıkama İşlemi Koltuklara Zarar Verir mi?

Yaşam alanlarının temizliği ve sürekli olarak havalandırılması insan sağlığı için önemlidir. Evlerde ve yaşam alanlarınızda günlük olarak yaptığınız belirli temizlikler vardır. Bu temizliklerin kaliteli deterjanlar ve yapılması gerekir. Günlük hayatta elde sildiğiniz koltuklar yeterince ve derinlemesine temiz olmamaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte koltuk yıkama makinelerinin çıkması ile birlikte bazı kurum ve kuruluşlar bu hizmeti vermektedir. Günser koltuk yıkama hizmeti veren firmamız bu hizmeti alanında profesyonel kişiler tarafından vermektedir. Koltuk yıkama işlemi kesinlikle koltuklarınıza herhangi bir zarar vermez.Kumaş yapısına ve dokusuna zarar vermez. Bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın!